Kilka słów o mindframe

Studio filmowe mindframe to suma wypadkowa doświadczeń zdobywanych w ogólnopolskich telewizjach oraz planach filmowych. Naszą stałą kadrę tworzą utalentowani profesjonaliści z nieformatowym podejściem do każdego projektu. Struktura małej firmy sprzyja znacznie niższym kosztom produkcji utrzymując stale wysoki poziom jakości. Dzięki znajomości techniki filmowej dobieramy odpowiednie metody oraz sprzęt pod określony budżet. Podejmujemy się również zleceń, które wymagają nieformatowego czasu pracy. Zajmujemy się produkcją reklamową, filmową, internetową i telewizyjną a nasze bogate portfolio świadczy o dużym bagażu doświadczeń.

Profesjonalizm, pasja oraz talent to wartości, które doceniło w nas wiele firm. Zazwyczaj pierwszy zrealizowany projekt jest pierwszym krokiem do długoterminowej i stałej współpracy. Z większością naszych Klientów współpracujemy do dziś, za co bardzo im dziękujemy. Podczas pracy jesteśmy dla Państwa uczciwym i rzetelnym partnerem w biznesie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że mindframe studio filmowe to wyjątkowa firma. Zapraszamy Cię do współpracy!

Jan Sobierajski
właściciel i założyciel
mindframe studio filmowe

Zajmujemy się

Preprodukcją

Etap na którym przedstawicie nam Państwo swoją wizję lub wstępny pomysł. W oparciu o doświadczenie oraz obecne trendy formatujemy go do formy scenariusza. To fundament pod następne etapy produkcji filmu. Gotowy scenariusz daje nam podgląd całego projektu. Jesteśmy w stanie również zrealizować dla Państwa storyboard.

Produkcją

Scenografia, światło, dźwięk, kamery i ekipa filmowa - to szczegółowo dobrane elementy na podstawie scenariusza i budżetu. Ruszamy z nagraniem materiałów, które razem zmontowane ze sobą stworzą tę wyjątkową produkcję. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół a Państwo macie możliwość oglądania pracy kamery w odglądzie reżyserskim.

Postrodukcją

Profesjonalne stanowisko montażowe z 3 monitorami - w tym monitorem referencyjnym - pozwala nam na dokładny montaż, udźwiękowienie i korekcję kolorów nagranych materiałów. Zajmujemy się również edycją materiałów zarejestrowanych przez inne firmy lub osoby prywatne. Jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa finalny projekt w dowolnym formacie.

Nasi klienci